Berkl

jak upravit film?

Ví někdo, jak se dá upravit film stažený s ulož to, když je posunutý zvuk? Na spoustě filmů jde zvuk i o deset vteřin před obrazem.
Používám přehrávač KMPlayer.

Odpovědi
geoorg

Já mám GOM player a tam stačí na film kliknout pravým tlačítkem myši – Audio – 0.1 sec faster/slower. Vyvážíš si to podle potřeby a je to v pohodě. Klávesová zkratka je shift + < nebo shift + > třeba ti bude taky fungovat.

pokazdejinak

s tímhle přehrávačem nemám moc zkušeností – kdysi jsem ho měla jen chvilku, ale zkus kliknout pravým tlačítkem na plochu obrazu – ve většině přehrávačů se otevře menu pro nastavení – pak najdi položku audio nebo audio settings, třeba tam je možnost slower/faster nebo nějak podobně…
hodně štěstí :)

edit: tak to fakt nechápu ;) opravdu jsem od geoorge neopisovala, nějak se mi jeho odpověď vůbec nezobrazila…