Jak upravit titulky k filmu?

K novému filmu jsem nenašel odpovídající titulky. Titulky pro jiné verze jsou pouze o několik vteřin posunuté a rád bych je upravil, aby seděly i k mé verzi filmu. Existuje způsob, jak to provést?

Odpovědi
frankie

Pro vytváření a editaci titulků na PC existuje spousta freewarových programů. Titulky je s nimi možné editovat, posouvat, spojovat, rozdělovat, či vytvářet úplně nové. Jeden z programů můžete stáhnout zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/sub­title-processor/

Andreas

Dalsim resenim muze byt i BSplayer, ktery umoznuje zpomalovat/zrychlo­vat titulky behem filmu. Jednoduse pak (v pripade ze zjistite ze jsou titulky o par vterin posunute) zmacknete CTRL a sipku na pozadovanou stranu a titulky se budto o zvoleny casovy usek (pocet kliknuti) posunou dobredu ci dozadu a pak jiz bezi v poradku