Pecudka

Jak uložit záložky v počítači na fleshku?

Nějak polopatě, prosím 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Zobraz si záložky ( v menu Záložky – Správce záložek), ťukni na ně pravým tlačítkem, z menu vyber Soubor-Uložit vybrané jako, zvol disk (flashku) a jeho název a Ulož.
Myslí, že je to zcela „polopatistické“.
😉
Pokud ti to ale nesedí, zapátrej někde ´okolo´ – a nebo napiš, jaký máš browser (i verzi).

Další odpovědi
Rohlik

Pokud myslíš záložky prohlížeče, tak bez toho aniž by si napsal o jaký se jedná ti nikdo neporadí, každý to má jinak…
PS: Miluji lidi, kteří si myslí, že dokážeme věštit z koule a podrobnosti si vycucáme z prstu.

anonym

Jaké záložky máš na mysli? Program „výstřižky“, ve webovém prohlížeči. Upřesni.

Veri

Ctrl+C … Ctrl+V ;)