Denise

Jak uložit staré SMS zprávy na SD kartu?

Ahoj, mám nový telefon (samsung galaxy j3), ze starého jsem si samozřejmě vzala SD kartu a vložila do nového. Bohužel ale všechny zprávy i včetně těch, které bych chtěla v novém mít tam nebyly. Starý telefon je „starý“ doslova. Takže nemohu použít nějaké aplikace. Jedná se o jeden z prvních „dotykáčů“ od Samsungu (GT-S5230). Dalo by se i tak nějakým způsobem zprávy dostat na SD kartu ? Díky za odpovědi :)

Odpovědi
Hlada

Jestli jsi dostala SMS na starém telefonu na kartu, tak bych doporučil použít stejný program v novém, aby byl zachován formát dat.
Jinak je velké množství různých „SMS Backup“ programů, které se dají použít. Nejpopulárnější je asi SMS Backup & Restore. Zprávy převádí do formátu xml a ukládá na kartu, cloudové úložiště nebo přes WiFi do jiného zařízení.
Osobně dávám přednost osvědčenému MyPhoneExploreru.

Mc Merkurion

… přendat pomocí sim karty, na tý zůstanou …