iceT

Jak udělat když si budu

na fb psát na chatu s více lidmi,aby třeba obě okna zůstala otevřená a nemusela se přepínat?Tedy pokud to jde,kamarádka psala o nějaké konferenci,což je nějaká možnost asi v nastavení.Ale nic takového v menu není.Díky
Doplňuji:
No ale co když mí přátelé skype nemají,tudíž si jako skupina nemůžem zavolat,to je pro nás ten chat momentální řešení…

Nejlepší odpověď
barnajka

Tak o tomto teda nevím, to ti bohužel neporadím :( Vím jen, že si můžeš vytvářet na FB skupiny, do těch si pak kamarády přidávat – a v rámci té které skupiny pak chatujete všichni dohromady. Což může být výhoda, pokud se všichni znáte. Nevýhoda je, že všichni vidí příspěvky všech – a taky že když začnou mluvit všichni najednou a „překřikovat se“, začínáš za chvilku ztrácet orientaci :)

Další odpovědi
MrGandy

Podle mě zbytečnost. Na co si podtřebuješ psát s tolika lidmi najendou? Tak si založte skupinu na skype a volejte si …

emba5

To byl omyl

Zdroj: http://rychlos­t.cz/pripojeni/os­trava/3807-vitkovice/