Mitvuše VANA

Jak udělat dojem na mé rodiče?? aby mi dali vše jak je přinutit bez jediného slova??

Nejlepší odpověď
M.

Pořiď jim jinou dceru. Potěší je to. ,)

Další odpovědi
badisko

stan se slusnou a skromnou dcerou.....to pro zacatek …

pusinka50

Víš, že někdo někdy spočítal, že výchova dítěte od narození a jeho příprava na vzdělání vyjde až na 2,5 milionů korun?? Takže bys jim měla spíš začít vracet, než od nich chtít víc a víc… S takovou otázkou kdyby na mě přišel můj syn, tak mu jí šlehnu takovou, že by se mu hlava otočila o 360 stupňů, ty jsi asi pěknej dáreček
Doplňuji:
Běž na jiné stránky, tady pro tebe není místo…

Michal Kole

Uplav 50 m pod vodou, nedrž si nos a měěj otevřené oči a uvidíš jak tě budou uznávat jako bohyni.

Beer4Real

spíš si přečti co si tu napsala, zamysli se nad sebou, svým ubohým chováním a pak běž spat.

Lleni

Dojem??Rodiče nejsou roboti co tě budou poslouchat na slovo!spíš ty je bys měla
A chtít po nich všecko je rozmazlenost.. A co vše???jako to chceš ať ti skáčou u nohou a ptaj se tě jestli si milostivá slečna něco nepřeje??to je strašný ..
Ty na ně v životě dojem neuděláš .. Podle toho co si napsala…

Damiana

Snad(!) tvé otázce dobře nerozumím, protože se nevyjadřuješ konkrétně. Z tvých dalších otázek mám dojem, že máš dost problémů se svým tělesným dospíváním – a teď se k tomu přidává i psychika.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/37455
Jestli chceš nějak zapůsobit na rodiče, dělej to, čím jim dokážeš, že k něčemu jsi a budeš i do budoucna. Zlepšit se ve vzdělání jde snad vždycky (protože pořád je na čem „makat“), buď i v rodině víc „ku prospěchu“, nápomocna, ať vědí, že už nejsi malá holka, ale dospívající člověk – uvidíš, že s tebou pak začnou jednat jinak. Najdi si dobrou kamarádku, podnikejte něco spolu, možná odkoukáš, jak to chodí u nich doma a buď „to“ použiješ i u vás nebo budeš naopak ráda za své rodiče.

Jestli jsi ale opravdu otázku myslela tak, že chceš rodiče „odrbat“ a udělat si z nich otroky – vzpomeň si na jednu, ze svých otázek. Ptala ses, jak být krásná. Pak si ještě jednou přečti tuto a poznáš, co znamená být opravdu hnusná i bez zrcadla. Řekla sis o facku a jak vidíš, přistálo ti jich za tohle chování dost.

Ale pevně věřím, že to byla nešťastná volba slov.
Tak radši doplň svou otázku, ať se ukáže.

Kyta

Myslím,že ti dali dost,,,,život,,,,,je ti to málo?Nebo jinak specifikuj,otáz­ku,,třeba postrádáš,lás­ku,,nemůžu ti odpovědět,,,,abych moh ti pomoct…