Avatar uživatele
Mitvuše VANA

Jak udělat dojem na mé rodiče?? aby mi dali vše jak je přinutit bez jediného slova??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4113 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Pořiď jim jinou dceru. Potěší je to. ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

stan se slusnou a skromnou dcerou.....to pro zacatek …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Víš, že někdo někdy spočítal, že výchova dítěte od narození a jeho příprava na vzdělání vyjde až na 2,5 milionů korun?? Takže bys jim měla spíš začít vracet, než od nich chtít víc a víc… S takovou otázkou kdyby na mě přišel můj syn, tak mu jí šlehnu takovou, že by se mu hlava otočila o 360 stupňů, ty jsi asi pěknej dáreček
Doplňuji:
Běž na jiné stránky, tady pro tebe není místo…

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Uplav 50 m pod vodou, nedrž si nos a měěj otevřené oči a uvidíš jak tě budou uznávat jako bohyni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

spíš si přečti co si tu napsala, zamysli se nad sebou, svým ubohým chováním a pak běž spat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lleni

Dojem??Rodiče nejsou roboti co tě budou poslouchat na slovo!spíš ty je bys měla
A chtít po nich všecko je rozmazlenost.. A co vše???jako to chceš ať ti skáčou u nohou a ptaj se tě jestli si milostivá slečna něco nepřeje??to je strašný ..
Ty na ně v životě dojem neuděláš .. Podle toho co si napsala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Snad(!) tvé otázce dobře nerozumím, protože se nevyjadřuješ konkrétně. Z tvých dalších otázek mám dojem, že máš dost problémů se svým tělesným dospíváním – a teď se k tomu přidává i psychika.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/37455
Jestli chceš nějak zapůsobit na rodiče, dělej to, čím jim dokážeš, že k něčemu jsi a budeš i do budoucna. Zlepšit se ve vzdělání jde snad vždycky (protože pořád je na čem „makat“), buď i v rodině víc „ku prospěchu“, nápomocna, ať vědí, že už nejsi malá holka, ale dospívající člověk – uvidíš, že s tebou pak začnou jednat jinak. Najdi si dobrou kamarádku, podnikejte něco spolu, možná odkoukáš, jak to chodí u nich doma a buď „to“ použiješ i u vás nebo budeš naopak ráda za své rodiče.

Jestli jsi ale opravdu otázku myslela tak, že chceš rodiče „odrbat“ a udělat si z nich otroky – vzpomeň si na jednu, ze svých otázek. Ptala ses, jak být krásná. Pak si ještě jednou přečti tuto a poznáš, co znamená být opravdu hnusná i bez zrcadla. Řekla sis o facku a jak vidíš, přistálo ti jich za tohle chování dost.

Ale pevně věřím, že to byla nešťastná volba slov.
Tak radši doplň svou otázku, ať se ukáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

Myslím,že ti dali dost,,,,život,,,,,je ti to málo?Nebo jinak specifikuj,otáz­ku,,třeba postrádáš,lás­ku,,nemůžu ti odpovědět,,,,abych moh ti pomoct…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek