krpik

Jak udělat, aby vybrané PC měly přístup na dva speciální PC a ostatní nemohly?

Zdravím všechny
Mam problém. Mám v celé síti počítače ale co potřebuji aby až na par pc vůbec neviděli na dva počítače.(Neviděli tim myslim, že nebudou ani zobrazovat v seznamu všech počítaču v síti třeba v počítači nějaké účetní). Nechci aby na ně pingly, dostali se na něj přes síť atd. co nejlépe je zabezpečit. Těch pár počítačů ale musí na ty pc vidět, mít přístup na jejích sdílenou složku atd. Těchto par pc musí byt přistupne pro ostatní pc. viz obrázek
http://opava99­.rajce.idnes.cz/Plocha/#­uprava.jpg

Odpovědi
dana_ol

jak dalece této problematice rozumíte?
nechci vám totiž psát něco,co víte
rád poradím