Lukáš Rusek

Jak udělám to, abych vpravo dole na hlavním panelu viděl jakou mám aktivovanou klávesnici?

Vpravo dole na hlavním panelu je vidět jakou máte aktivovanou klávesnici příklad: EN, CS atd… Ale já to tam nemám nějak to zmizelo a nevím jak to tam vrátit zpátky. Mám Windows 10

Nejlepší odpověď
Edison

A co takhle napsat na jakym OS???

Na WIN 7 v Nastavení > Oblast a jazyk > záložka Klávesnice a jazyky > Změnit klávesnice > záložka Panel jazyků volba Na okraji hlavního panelu.

Další odpovědi
jáára

No hlavně musíš mít nainstalovaný alternativní jazyk zadávání. Potom se zobrazuje automaticky vedle hodin. Nikde se nic nezapíná. Windows 10 18267.1001