majki636

Jak účinkují afrodiziaka? Máte s nějakými zkušenost?

Odpovědi
aliendrone

„Modrý zázrak“ funguje celkem dobře, ale je to prý individuální, takže kdovíjak to bude u tebe. ;) :D :D

Pepa25

Afrodisiakum by mělo podpořit sexuální vzrušení a libidum. U mužů je afrodisiakum už když vidí nebo vycítí, že žena má o sex zájem. Bohužel u žen je to daleko složitější: jsou tak složitý organismus, že na ně jednoduché věci nefungují. Někdo říká že „sex začíná v kuchyni“, někdo rovnou vzdává možnost, že by šlo zájem žen o sex jakkoliv podpořit …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.