pekynka

Jak trávíte všední večer?

Tady pršelo a konečně jsem roztřídila různé dokumenty ohledně domu, pojistky apod do šanonů. Velký zážitek.

Nejlepší odpověď
quentos

tady taky pršelo, ale my překladatelé sedíme u toho za každého počasí ;{))> takže večer ničím nijak zvlášť výjijmečný

Další odpovědi
Miroslavst

Tady teda nepršelo a doufám, že nebude!
A jak trávím všední večer? Úplně stejně jako ten víkendový, sváteční nebo prostě nevšední.
Společně s vámi tady.

roxy52

Já dneska mám supr večer.Za chvilku se kouknu na telku,zjistím,že nic,jako vždy, nedávaj,tak se vrátím k ,,odpovědím".

FOG

Skoro jako vzdy po praci,kdyz se vratim domu.Vypustim psa z vybehu,varim neco k veceri,kontroluji internet a odpovedi tez,pak ocvach v bazenku dodelat veceri a nakej film v TV,pokud nic-moc,tak z vlastni filmoteky.

led

normálne všedne.