tady taky pršelo, ale my překladatelé sedíme u toho za každého počasí ;{))> takže večer ničím nijak zvlášť výjijmečný
| 0 Nominace Nahlásit |
Tady teda nepršelo a doufám, že nebude!
A jak trávím všední večer? Úplně stejně jako ten víkendový,
sváteční nebo prostě nevšední.
Společně s vámi tady.
| 0 Nominace Nahlásit |
Já dneska mám supr večer.Za chvilku se kouknu na telku,zjistím,že nic,jako vždy, nedávaj,tak se vrátím k ,,odpovědím".
|
1Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst
před 5797 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Skoro jako vzdy po praci,kdyz se vratim domu.Vypustim psa z vybehu,varim neco k veceri,kontroluji internet a odpovedi tez,pak ocvach v bazenku dodelat veceri a nakej film v TV,pokud nic-moc,tak z vlastni filmoteky.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |