zjentek

Jak to, že žena vypadá tak sexy, když kouří?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rOGERvBZ4Hk

Když to tedy není zdravé, tak proč z toho nemá následky jako pokrčený obličej nebo co já vím.

Nejlepší odpověď
Rančer

Hele, jak u které. Je to také móda, styl a způsob vlastní sebeprezentace. Této to vskutku sluší. Dává to tomu správný sexappeal.

Další odpovědi
elkon

Máš asi zkreslené vidění. Nesnáším ženy s cigaretou. A když si představím jak kuřákovi páchne z úst, děkuji nechci.

Justin1

To je tvůj názor. Mně to sexy nepřipadá.

Ta žena ve videu možná ještě nemá viditelné následky, ale pokud bude kouřit dlouhodobě, potom je určitě bude mít.

aliendrone

Samotný vzhled je SILNĚ matoucí, jakkoliv uznávám, že zpravidla bezprostředně primáním popudem k bližšímu průzkumu. Jenže doba, kdy mi stačil pouhý pohled k „zaktivizování se“ je nenávratně pryč a dnes mám výrazně vyšší nároky. Tudíž status „sexy“ bych nepřidělil, dokud s ní neprohodím pár slov a neuvidím i zbytek. Nejde o nějakou „intelektuální hloubku“ (jakkoliv je to plus), ale představ si, že bude mít hlas jako nějaká burriko a tyčkoidní figurou se 2 švestičkami. To pak hezký xichtík (hlavně kukadla) nezachrání! ;) :D :D

Dochy

Tak fyzicky se to nemusí projevit hned. Příp. se to může projevit i jinak, než jak by se to, vzhledem k obecně předpokládané škodlivosti kouření, projevit mělo. Nezapomínej, že asi nejznámější riziko kouření je rakovina plic, která obvykle skolí až tak 50–60 letého kuřáka – do té doby ho nechává v klidu.
Co se týče toho sexy – může vypadat dobře, ale jakmile u ní uvidím cigaretu, odečítám průměrně 3 body z 10. (tedy spíš odečítal jsem, teď už body počítat nesmím 😉 )

Hlada

To neplatí univerzálně. Třeba mně je kouření vyloženě odporné a jsou pro mě atraktivnější takovéhle typy:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vOB99p7_8YE

zjentek

Elkone teď ale mluvíš jako ženská, he, přiznej barvu!