Jak to že umím na bruslích , koloběžce , chůdách , ale na kole né :-O , o čom to je ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

vše co umíš je o rovnováze – nebude ti dělat problém ani jízda na kole – jen to zkoušej

Další odpovědi
Michal Kole

Plavat umíš ?

iceT

🙂 buď rád,že umíš chodit po svých,já zase neumím na lyžích,na skateboardu,snow­bardu,na bruslích taky ne,no tu koloběžku bych zvládla,i chůdy nejspíš,ale nesmělo by být daleko na zem.....:-)

anonym

Kolo, máš?

Ar

sengKs co k tomu říct, víš co už říkal Komenský ? „učit se, učit se, učit se,“