Rebeka S.

Jak to, že muži snášejí nachlazení hůř než ženy?

Nejlepší odpověď
Rančer

Klíčem k odpovědi může být hormonální predispozice, kdy ženy mají lépe vyvinutou imunitu vůči virovým onemocněním, což nachlazení je.

Zdroj: https://www.sto­plusjednicka.cz/muz­ska-rymicka-existuje-proc-muzi-snaseji-nachlazeni-hur-nez-zeny

Další odpovědi
marci1

Rančer má asi pravdu, ale víš, že když muž řekne, že „má rýmu“, tak říká pozpátku „umý rám“. 🙂

elkon

A na to jsi přišla jak? Nemám takovou zkušenost. Každý snáší nachlazení různě, je to otázka odolnosti a imunity. Bez ohledu na pohlaví.

_Bůh_

Ženy jsou více tučné, aby ochránily plod.

Disraeli

Protože je to smrtelné onecmonění, k mužům nelítostné, na které umíráme. ;)

Ametyst

Rančer: Hlavně že medicína léčí všechny plošně.