Avatar uživatele
ivera45

Jak to ,že jste tak úžasní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, lorja, anonym, aramah, rynek878 před 5036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Teď nevím,jestli se mezi ně mohu taky považovat,ale já si myslím,že většina z nás se dost snaží těm druhým pomoci,aspoň já to tak cítím,hezký večer.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já k těm dobře odpovídajícím uživatelům patřím také? Jestli ano, nebo jestli ne, je docela jedno. Podstatné je, že skoro všichni (říkám SKORO, protože někteří jsou blbci – pardon – a dělají si tady z toho srandu) se zde snažíme pomoci druhým. Odpovědi jsou pro mě stránka, na kterou nikdy nezapomenu, protože pokud něco nevím, zeptám se. Zároveň jsem se zde dozvěděla tolik věcí, že to snad nejde ani všechno vyjmenovat. A to toho díky Odpovědím ještě poznám… Jůůůva. 🙂. Navíc, když mi není nejlíp, zajdu na Odpovědi a hned je mi lépe. Toho si velmi cením já a moc za to děkuji. 🙂 Také přeji hezký večer ;o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Tak jsem byla zvědavá,kdo na tuto otázku,která mě osobně přišla jako jedna z najtěžších dokáže odpovědět. Já sama bych nevěděla,jak reagovat a co napsat,tím pádem se nepočítám mezi ty úžasné. Určitě je tu ale dost úžasných lidiček a jim díky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

To jsem ráda že se ti IVERO naše odovědi líbí pokud na tvé otázky budeme vědět odpovědi rádi ti vždycky poradíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

moc děkujeme, ale abych odpověděl na otázku … my za to nemůžeme ;{)))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Takoví jsme my 🙂. Ale myslím, že k nám patříš také 🙂.Tak nepiš jste, ale jsme 🙂.
Doplňuji:
Díky 🙂.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I ja sem tam se nazlobim na neurvalost jinych,ale tech je minimum a umime s nimi zatocit.Je tu prima parta a to pres to ze se nezname,je to tajemne a prima.Jak je mile,ze neznamy umi na nase dotazy ci bolistky odpovidat tomu se rika ta spravna lidskost.Jsem tu rada a vsechny Vas zdravim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek