HonzikPernik

Jak to, že dal ve filmu Pelíšky tomu pánovi holí, který mu řekl: „Hledáš někoho, soudruhu“?

A on si na něj ani nestěžoval?

Nejlepší odpověď
BANAN93

Soudruh zjistil, že nazval soudruhem někoho, komu se být nazván souduhem nezamlouvalo :)

Další odpovědi
Klaproth

Je to jenom film.

marci1

Prostě ho rozčílilo, že jej nazval soudruhem. 🙂
„Když Saša Mašláň (Jaroslav Dušek) položí otázku: „Hledáš někoho, soudruhu?“, Kraus (Jiří Kodet) ho přetáhne holí. Tato scéna ve filmu neměla být. Jiří Kodet měl říci: "Nic, děkuji vám.“. Když se ale poté Hřebejk se svými kolegy dívali na monitor, řekli si: „A proč by ho nepraštil?“. Při natáčení scény se však stala nemilá věc, Kodet dal Duškovi ránu, která mu způsobila několikadenní modřinu."
http://www.csfd­.cz/tvurce/996-jiri-kodet/zajimavosti/

gecco

Inu – scénárista to tak napsal…
😉

ReHu

Neměl svědka.

anonym

Ono také tenkrát v té době už i soudruzi začali chápat, že se to otáčí proti nim a snažili se neprovokovat.Takže i kolikrát něco co bylo proti nim, překousli.

Zvědavý

Ta rána ve scénáři ani nebyla :DD – bezprostřední pohotová reakce pana Kodeta – ke smůle toho soudruha :DD