Avatar uživatele
Kelt

Jak to vyřešit a jak to stihnout?

Tak jsem uvítal to, že budu moci jít k holiči a nechat se ostříhat. Obvykle chodím každý druhý měsíc, letos jsem ještě nebyl. Naposledy snad v září nebo kdy to bylo možné. Jenomže k holiči se musím objednat na termín, kdy budu mít volno. Ale holič bude asi vyžadovat potvrzení z nemocnice, že jsem negativní na kovid. Tam se taky je třeba objednat. A před měsícem jsem musel jet kvůli tomu až na okres do nemocnice, protože v nemocnici v bližším městem měli termín až za měsíc. A přitom pro zaměstnavatele si každý týden provádíme testy a vypisujeme čestné prohlášení o tom, že jsme negativní na kovid, ale tento papír se nerovná testu z nemocnice. Dělám dva dny a dva dny mám volno, takže kdybych se dnes nahlásil, tak bych to za těch 14 dní měl stihnout. Pokud budou opravdu otevřeny služby. Navíc test platí jen 48 hodin. Jak to vyřešit? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

To my co máme šikovné partnerky (manželky) nemáme problém. Já už nebyl u holiče 50 let. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Objednat si test na určitý den na ráno. Na ten samý den se objednat k holiči na odpoledne a neni co řešit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Jak to řešit? Jak já, kdy mne manželka nebo dcera vezme strojkem na 1 cm a mám na 3 měsíce klid. A ty z toho děláš kovbojku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

To nemáš po ruce ženskou, které bys strčil do rukou nůžky a hřeben ? Já už v holičské provozovně nebyl přes 10 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… u holiče jsem byl naposled na vojně, od tý doby (po období nestříhání/ne­holení) používám zastřihávač a jednou za měsíc to vezmu od hora po bradu komlet dokola, takže ten tvůj „neřešitelnej pproblém“ mi opravdu, ale opravdu nic neříká …
… jo, ten zastřihávač si můžeš objednat po netu a ani nebudou chtít test …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neřeším, už 30 let si lebku sjíždím mašinkou na 3 mm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví