Malvína

Jak to v letošním roce vypadá se zamrzlým vodotryskem v Karlově Studánce?

Plánujeme se tam zajet podívat. Jedná se o tradiční zimní atrakci v tomto lázeňském městečku. Ovšem si nejsme jisti s aktuální situací teplot – zda letos zamrzlý vodotrysk je, či nikoliv. Našla jsem jen záznamy staré několik let, aktuální informace ne. Nevíte někdo?

Díky

Odpovědi
zjentek

Já se teprve chystám, takže nevím. A letos to už nestihnu, takže ani později už neodpovím. Anebo odpovím, ale bude to příští rok. Ale mrzne teď. Takže Jak to v letošním roce vypadá se zamrzlým vodotryskem v Karlově Studánce, to se už nedozvím. (;

Kepler

Myslím, že tam něco namrzlého bude, ale nic moc monumentálního Nynější mráz netrvá zas tak dlouho.

Malvína

Zjentek – Zítra razíme, bude to fajn tak jako tak, jen vodotrysk by byl příjemným zpestřením. Dám ti info, jak to tam vypadá 🙂

zjentek

To budeš hodná. Nejlépe i s obrázky (; dík. (;