Elaela

Jak to udělat, aby na flash disku USB hrál jeden film za druhým?

Pro srozumitelnost uvedu příklad:

1)Nahraji si na flash USB 10 filmů. Vemu si flash např. do nemocnice, na dovolenou nebo k babičce, zastrčím ji do televize ale chci, aby se jeden film po druhém sám přehrával – třeba celou noc. Prostě když jeden film skončí, SÁM začne hrát další, a zase další atd. Jde o to, aby to fungovalo na všech televizích. Nemůžu vědět předem, jakou televizi mají v nemocnici nebo na dovolené. Zajímá mne univerzální řešení. BEZ INTERNETU!

2)Pokud umíš poradit, tak by mě zajímala i další varianta, a to ve smyslu random. To znamená, že se 10 filmů nebude přehrávat v pořadí od č.1 do č.10, ale budou se filmy náhodně vybírat, takže bude hrát např. film č. 7, dále sám začně třeba č.3, dále č.5, atd.

Za radu děkuji

Odpovědi
Alesh

To není o tom flashdisku, ale o tom přehrávacím zařízení.
Co mám zkušenost, tak automatické přehrávání je běžná záležitost, u obou televizí různých značek, které jsem vlastnil, se spustil první soubor ve složce a pak se automaticky přehrávaly i ty další soubory v abecedním pořadí. Takže je to potřeba v nemocnici na té konkrétní TV vyzkoušet, zda to funguje stejně, případně to nastavit, pokud je to možné, příp. babičku proškolit, jak si pustí, co bude chtít.

Edison

Ve správci souborů označit více souborů a zvolit přehrát vše (náhodně). U pevných přístrojů může být problém (neznáme ani typ televize, na kterém se o to pokoušíš), jestli umí přehrát třeba celý adresář a nevíme, jetli pžípadně podporuje volbu režimu řazení souborů. U PC to problém nebývá, záleží pak na přehrávacím programu.