Avatar uživatele
Elaela

Jak to udělat, aby na flash disku USB hrál jeden film za druhým?

Pro srozumitelnost uvedu příklad:

1)Nahraji si na flash USB 10 filmů. Vemu si flash např. do nemocnice, na dovolenou nebo k babičce, zastrčím ji do televize ale chci, aby se jeden film po druhém sám přehrával – třeba celou noc. Prostě když jeden film skončí, SÁM začne hrát další, a zase další atd. Jde o to, aby to fungovalo na všech televizích. Nemůžu vědět předem, jakou televizi mají v nemocnici nebo na dovolené. Zajímá mne univerzální řešení. BEZ INTERNETU!

2)Pokud umíš poradit, tak by mě zajímala i další varianta, a to ve smyslu random. To znamená, že se 10 filmů nebude přehrávat v pořadí od č.1 do č.10, ale budou se filmy náhodně vybírat, takže bude hrát např. film č. 7, dále sám začně třeba č.3, dále č.5, atd.

Za radu děkuji

Zajímavá 0 před 1492 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

To není o tom flashdisku, ale o tom přehrávacím zařízení.
Co mám zkušenost, tak automatické přehrávání je běžná záležitost, u obou televizí různých značek, které jsem vlastnil, se spustil první soubor ve složce a pak se automaticky přehrávaly i ty další soubory v abecedním pořadí. Takže je to potřeba v nemocnici na té konkrétní TV vyzkoušet, zda to funguje stejně, případně to nastavit, pokud je to možné, příp. babičku proškolit, jak si pustí, co bude chtít.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ve správci souborů označit více souborů a zvolit přehrát vše (náhodně). U pevných přístrojů může být problém (neznáme ani typ televize, na kterém se o to pokoušíš), jestli umí přehrát třeba celý adresář a nevíme, jetli pžípadně podporuje volbu režimu řazení souborů. U PC to problém nebývá, záleží pak na přehrávacím programu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek