bolak

Jak to ty vožralové a malý děcka dělaj, že spadnou z 10 metrů a nic se jim nestane?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/269991-sestilety-chlapec-na-slovensku-vypadl-z-tretiho-podlazi.html

Vídám to ve zprávách zítra a obden, že mimino spadlo z ptátýho patra má jenom bebí na koleni.

Chce to nějak na nohy, na zadek nebo šíbru? Jaktože prcci a vochlastové maj jenom modřinku, a když sletí normální člověk, inteligent, tak je nacucky?

Doplňuji:
Děda Louda: čili nalejt do mimina litr vodky, tak je vpodstatě nesmrtelný…

Nejlepší odpověď
anonym

„Normální“ lidi když padají, tak mají chybně celé tělo napnuté, včetně krku a všech končetin, myslí si že zmírní dopad rukama, nohama a když dopadnou tak si všechno zlámou. Děti a ožralové padají úplně uvolněný, proto se jim tak často nic vážného nestane. „Normální“ lidi by se měli učit jak správně padat.

Další odpovědi
Děda Louda

Malý děti jsou gumový a mají to blízko k zemi, no a opilci, holt, mají kliku.

anonym

veľmi jednoduché:
normálny človek (netrénovaný v pádoch) v snahe o záchranu napne svalstvo a ztuhne,
dieťa (nemajúce ešte vypestovaný pud strach) a človek pod vplyvom drog, alkoholu (uvolnený od myšlienok na svoju záchranu) neuvažujú a ostávajú úplne uvolnení ako handra a tele sa pri dopade prispôsobuje zemi.
Trénovaný človek pri páde intuitívne využíva čas na uvolnenie svalstva, výberu a spôsobu dopadu. Znie to smiešne, ale je to fakt, naozaj je na to čas. Potvrdzuje to, že ešte žijem :)

pizlicka

je to tim,ze opilci maji pri padu vsechny svaly uvolnene,tim jakoby minimalizuji naraz.aspon tak jsem to slysela.