Jahoda

Jak to poznám?

Zdravím! Chtěla bych se zepat, když stahuji filmy z ulozto.cz, jak poznám že je ten film v češtině. Předem velice děkuji :D

Nejlepší odpověď
fortin

Ten kdo to na ulozto uložil, by do názvu měl napsat cz. Jinak už při stahování Planeta51 jde část přehrát. Je v češtině.
Doplňuji:
Takže opravuji: 1.položka na http://uloz.to/hle­dej/?q=Planeta+51
(3394019 Planeta 51 2009.avi) je v anglickém jazyce. Otevřít lze při stahováním Operou poklepáním na položku na stránce Stahování. U IE je to komplikované.