zjentek

Jak to pisálci mysleli, že lékárník prý nanosil do banky 90 miliard?

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/sme­narnik-z-usti-ktery-nanosil-do-banky-90-miliard-musi-prokazat-kde-je-vzal-40368174#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=DhaNrdLv63d-202108050823&­dop_id=40368174&sou­rce=hp&seq_no=4&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Spočítal jsem, že 90 mld. v českých by v 500 € bankovkách při kurzu 1 : 25 měřilo 1,8 km, což ložený vertikálně je už docela pěkná kupička a sami uznáte, že taková se do banky JEN TAK neodnosí. Takže jak jako? (; (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Oni ti pisálci si pletou pojmy s průjmy, takže mysleli směnárníka a ne lékárníka. Ale to je podobné. No a pak nikde není psáno, za jak dlouho to do té banky nanosil. To bude nějaký šikulda.
Doplněno: teď jsem dodatečně našel, že mu to trvalo 15 let…

Další odpovědi
Drap

Z původní informace vyplynulo, že to byl směnárník, nosil peníze každý den a trvalo to déle než rok. Také spočítali, že na váhu to byla asi tuna.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

zjentek

Peplere, píšou to jako pro senzaci, pitomci. Jinak směnárník/lékárník – v časech kovida žádnej rozdíl!