zjentek

Jak to bude k prvnímu lednu 2020 s daněním výher v loteriích a sázkových hrách?

Vsadím si po novým roce Sportku, vyhraji „pátou“, nějakých 116 kaček a z toho mně vezmou bezmála sedminu a vyplatí cirka stovku? Tak nějak? Vyhraji stovku na los a odnesu si domů nějakých 85 kaček? Vklad zohledněn asi nebude, že ano… př: koupil jsem si deset losů po 200 a na jeden jsem vyhrál 100, takže mě daň mine, bo jsem 19 stovek mínus!

Odpovědi
kelley

Teď ten zdroj nemám bohužel po ruce… ale pokud vím, tak zdanění se týká výher jen od určité částky výše, tuším že nad 100.000 Kč.