Avatar uživatele
ptáč

Jak tady řešit své a korigované otázky a odpovědi se směnou správců, když nemám existující přihlašovací email?

To je moje chyba, nebo to tak sami chtěli? Jde to? Že bych třeba potřeboval podporu adminky a prokázal se vlastnictvím svého účtu? I když ve skutečnosti jsem jejich účtem. … .. .
Doplňuji:
Pane Setapouch, vám nikdy není co mazat. Vy mě tady pomáháte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zkus jim zavolat
493 314 011

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

dole v tiráži je kontakt na adminov. Stačí im napísať na uvedený email info@odpovedi.cz a aj keď im ukáže váš email, nezaškodí okrem otázky, návrhu napísať aj svoje základné údaje. Pokiaľ viem, ešte nikoho nepohrýzli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Hodně štěstí. Ale co chceš s NIMI řešit? Když řeším smazání odpovědi bez zdůvodnění, místo jakéhokoli konkrétního důvodu se dozvím jen obecnou formulaci „nejspíš“, „nějak“ a podobně. Smazat a nevědět proč, co k tomu dodat? Takový diletantský přístup vede k tomu, že to tu vypadá tak, jak to tu vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Odpovědi.cz

V případě jakýchkoliv pochybností souvisejících s odstraněním či upravením Vaší otázky se na nás neváhejte obrátit na e-mailu info@odpovedi.cz.

Rádi Vám vyjdeme vstříc a věříme, že nalezneme vyhovující podobu Vašeho dotazu v souladu s pravidly a kodexem tohoto serveru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek