natalka.03

Jak tady mam odpovedet

Prosim vas jde tu odpovidat kdyz napisu otazku a lide mi tam napisou komentar jde jim na to odpovědět. Rada bych vam odpovídala ale bohuzel nevim jak. A dalsi vec da se potom otazka smazat az budu kit odpoved kterou hledam?

Odpovědi
nyjono

Můžeš si přečíst pravidla a nápovědu.
odpovědět můžeš v diskuzi, o smazání otázky můžeš požádat, ale nemusí to být hned.
Možnost mazat mají zasloužilí a ohodnocení uživatelé. Např. zlatí.

ivzez

Nyjono odpovídá správně, odpovídat můžete
v diskuzi pod otázkou a otázku můžete nahlásit.

Pokud byste chtěla skrytí urychlit, můžete tu napsat
některému Stříbrnému nebo Zlatému uživateli a požádat
jej o další nahlášení.

Nahlásíte-li napřed svou otázku Vy sama,
je pravděpodobnější, že tomu admin vyhoví.