terry

Jak sušíte prádlo? Převážně. Zvažuji koupi sušičky.

Nejlepší odpověď
hanny 2

V koupelně / bytě

V zimě v koupelně a na skládacím sušáku v bytě a od jara do podzimu venku na šňůrách a na sušáku.

Další odpovědi
Damiana

jiná varianta

V sušárně.

Jikra

V koupelně / bytě

V zimě suším v obvýváku, jinak na terase.
Jestli chceš sušičku tak tady je odkaz pro orientaci:http://email.sez­nam.cz/frameset­Screen?sessio­nId=&url=%2Ffol­derScreen%3Ffol­derId%3Dinbox

Market666

V koupelně / bytě

Amie

v sušičce

My jsme si koupily sušičku a je to fakt velká změny – prádlo za 3 hodiny suchý a některé kousky se ani nemusí žehlit.
Hlavně v zimě se to vyplatí, že nemusíme v bytě několik dní sušit prádlo. Navíc kdyžje zima dvakrát ryhle to neuschne.

lenka.seda

jiná varianta

No, když je dobře venku, máme ne zahradě sušáky i na balkóně, jinak máme prádelnu…

hanulka11

Sušičku bych si pořizovala jen v případě ,kdy nemám možnost vůbec nikde věšet. Je to ale jen můj názor .