Stefan8888

Jak stahovat videa z iVysílání?

Dobrý den, vím, že se na toto ptalo již hodně lidí (i na jiných poradnách), ale stále se mi nepovedlo stáhnout video z iVysílání, proto prosím o nějaký podrobnější návod.

Předem děkuji za odpověď, Štěpán.

Odpovědi
ivzez

Videa na iVysílání nejsou určena ke stažení,
ČT je poskytuje pouze ke shlédnutí online.

Pokud bychom poskytli návod, jak je přesto stáhnout,
porušili bychom (nejen) zdejší pravidla.

anonym

Lze jse stáhnout pomocí doplňku pro internetový prohlížeč FIREFOX. Který najdete zde https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/vi­deo-downloadhelper/ … pro Google Chrome tento doplněk není dostupný (jsou slabší alternativy ale ani zdaleka ne tak univerzální a schopné stáhnout jakékoliv streamované video z kterékoliv stránky, jako to umí výše uvedený)

Orabelle

Your instructions are very detailed, I tried to follow and it worked moto x3m

anonym

Pokud máte multimediální centrum na platformě KODI můžete si v něm aktivovat repozitář českých doplňků (viz https://kodi-czsk.github.i­o/repository/ ) a s jeho pomocí můžete nejen prohlížet videa na iVysílání ale také je stahovat na disk.

Ann Green

I really enjoyed this site. This is such a Great resource that you are providing and you give it away for free. "":word wipe