petris

Jak stahout hudbu z youtube na tablet aby se mi otevrely jinak mi to zatim pise nelze otevrit

Odpovědi
anonym

  1. PROČ zakládáš nové a nové otázky namísto pokračování v diskusi???
  2. v jakém formátu soubory (hudbu) stahuješ, případně čím konvertuješ?
  3. jaký přehrávač máš v tabletu?

Irisbusík

No, mě osobně se nejvíce vyplatil program „Free media converter“ . Je zdarma, jen sem nakopírujete odkaz, program ho stáhne a můžeš video převést třeba na .mp3, .wma ......

RadkaH

Já stahuju přes program Free Youtube to MP3 Converter. Stahuje se to, jak název napovídá do formátu MP3, ale je otázka, zda ten tablet tenhle formát podporuje, což si myslím, že by měl :)

kaculinda200

Já stahuji přes program : Simple MP3 Downloader. Zatim jsem zde nasla všechny písničky co jsem potřebovala. :)