AVATAR666

Jak stáhnout video z youtube?

prosím poradte jak ??

Nejlepší odpověď
HOMER

Tedy máš odkaz na program pro stahování..:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/y­outube-downloader/

Další odpovědi
Tombik

Nebo můžeš ještě zkusit: www.video.vsev­jednom.cz

anonym

Já používám IDM(internet download manager)a nedám na něj dopustit,pokud si ho nainstalujete a dáte integrovat do svého prohlížeče,tak když si kliknu v You Tube na video,tak v pravém rohu videa se mi vždy objeví ikona downloanderu a po kliknuti na něj okamžitě stahuji,zkrátka super a bez složitých problémů.

Gorouš

  1. Stáhněte se a nainstalujte VDownloader.
  2. Spustě program.
  3. Najděte se na youtube video.
  4. Zkopírujte si URL (adresu) a vložte jí do speciálně vyhrazeného místa pro adresy. Nastavte si výše formát, do kterého chcete video stáhnout (mp3, .avi,…)
  5. Pak už vám nic nebrání sledovat video na svém PC.

Zkoušel jsem plno programů, ale tento je nejlepší.

elinkabublinka

Potvrzuji,software IDM manager je nejideálnější,jed­noduchý a rychlý.Budete si jej po vyzkoušení muset koupit,–kolem 600,–Kč,