Jak stahnout hudbu do mobilu

Mam iphone 4s a chci si z internetu stahnout pisnicku ale nejde to, vzdy se jen spusti ale v mobilu ji nemam, je nejaka aplikace na to abych to mela v mobilu??

Odpovědi
badisko

v PC musis mit nainstalovany.. iTunes …jinak to z Pc do mobilu nedostanes …
Zde je prirucka pro Iphone http://manual­s.info.apple.com/MA­NUALS/1000/MA156­5/cs_CZ/iphone_u­zivatelska_pri­rucka.pdf

sarinks258

O žádný aplikaci nevim,ale já mám poškozený kabel.Tak si stáhnu písničku a pošlu jí z pc rovnou do mobilu,pomocí bluetooth.
Ale nwm jaký typ pc máš =)