ptakopysk50

Jak stáhnout „na flešku“ celý obsah počítače /včetně záložek/?

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus nějak rozumně vysvětlit, co je to „celý obsah počítače /včetně záložek/“…

Další odpovědi
Kepler

Pokud ti jde o data, pak můžeš stáhnout všechna, pokud je fleška dostatečně velká. Programy a OS nestáhneš.

postcd

Pokud je ta fleška prázdná a je větší než obsazené místo na tvém počítači, tak můžeš použít software jako „MiniTool Partition Wizard Free“ k vytvoření kopie oddílu s počítačovými daty (Copy partition). Nejjednodušší je zálohovat co nejméně dat, například složku s profilem internetového prohlížeče, Dokumenty apod.. Pravým tlačítkem myši kopírovat a pak pravým tlačítkem myši vložit na flešku.