jjj123456789

Jak Srbové vysvětlují, že kontrolují pasy na hranicích Kosova, ale na hranicích Vojvodiny ne?

Odpovědi
setapouch

Nejspíš obdobně, jako jsme my vysvětlovali, že naši celníci kontrolovali pasy na hranicích Moravy a Slovenska. Morava je součástí ČR, SR se odtrhla.

gecco

Domnívám se, že tuto otázku bys měl směřovat na srbské Ministerstvo zahraničních věcí*) – mfa@mfa.rs; http://www.mfa­.gov.rs/en/
Akorát bacha, aby to Srbové nechápali jako vměšování…
😉

*) Ministry of Foreign Affairs – Ministerstvo cizích pletek

Lamalam

Proč by to měli vůbec někomu vysvětlovat? Každý suverénní stát si může na svých hranicích kontrolovat či nekontrolovat pasy jak je mu libo.