Dark_rose

Jak srazit hřebínek příbuzným, kteří se rádi povyšují nad ostatní?

Mám problém s příbuznými. Hrají si na dokonalé, nikdy se nemýlí a rádi lidi okolo sebe ponižují, dělají z nich pitomce. Jak je přechytračit?

Odpovědi
anonym

To bylo i u nás. Starší bráchové machrovali, kolik že si nevydělají, co si můžou koupit a když jsem jim ukázal výplatní pásky, spadla jim čelist a najednou jsem byl ten nejlepší bráška na světě.

marci1

Jediná rada je: Nenechat se, říci svůj názor, být asertivní. 🙂

rouzi

Nepomyslel si na to, že opravdu můžou vědět víc než ty?
Ponižovat někoho ve vlastní rodině, možná to špatně chápeš.

Šidlo

sarkasticky im dávať za pravdu.....alebo pre odvážnych, navyše byť aj servilný a snažiť sa priživiť sa na nich 🙂