dust8

Jak správně zazimovat elektrokolo?

Nejlepší odpověď
zjentek

Kolo nechám opřené tam, kde jsem ho opřel naposledy, tedy v garáži a baterku bych vzal do tepla, kdyby ji to moje mělo. Prostě bajk zůstane v pohotovosti, bo taková zima, aby se v ní nedalo jezdit na kole, tu zas tak často nebývá.

Další odpovědi
elkon

Není třeba nic zvláštního dělat, pouze je dobré dobít baterii.

Pepa25

Pokud by mělo být někde, kde hrozí mráz, tak baterii vyjmout a uschovat jinde (nabitou!). V případě nepoužívání aspoň 1 x za měsíc nabít, „oživit baterii“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.