agentpv

Jak správně říct anglicky schodek – schod ve smyslu „pozor schod“ ?

Zkoušel jsem google a nabídl mi shortfall, ale když to zadám do google jako „hledat obrázek“ vyskočí mi tam jen grafy různých finančních schodků.
jednotné číslo stair mi to překládá stejně jako stairs čili jako schodiště.
Jak ted správně upozornit např. cizince s holí na schod u recepce ? Díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Obvykle se používá fráze „Caution, watch your step!“ nebo „Be careful, watch your step!“

Další odpovědi
kurec

Já bych dal někde do ohlu očí napis warning nebo na zem kde je ten schod a lidi by hned věděli

klumprt

„Mind the step.“

http://www.be­eswift.co.uk/I­mages/BSS11107­@.jpg