sardinie

Jak je to anglicky správně?

Dobrý den! Když si v zahraničí chci obJEdnat 2 coly, je to správně TWO COLA nebo TWO COLAS

Odpovědi
ADAAAM ^¬^

Ahoj Sardinie podle Googlu, slovníku a mojí znalosti je správně Two cola

zden28

Ano – two Cola (jde zde o značku nápoje). Jinak: Dvě piva, prosím – Two beers please. Google překládá: dvě minerálky – two mineral water (two glasses of mineral water). Dvě kávy – two coffees. Dvě Lay's, dvě Snickers – two Lay's, two Snickers (značky).