Miroslavst

Jak správně přeložit větu do anglického jazyka?

Jak přeložit větu, aby byla správně do angličtiny?
Přeji krásnou dobrou noc.

Nejlepší odpověď
Terryle

Hau tu translejt en sentenc intů korektly ingliš?
Áááj viš jů a gůůd gůůůd nájt!

Sakra! noční přátelé, neklaďme tyhle blbý otázky (na který v povznesené noční náladě prostě nelze neodpovědět) a nedávejme si za ně body, nebo budem vyděděni :)))
Doplňuji:
krista pána, neumím se už ani správně trefit myší do textu, pošlete mě spát!
hau tu trenslejt dzis sentec korektly intů ingliš… ať tu nebudím větší pohoršení, než je nutný