Avatar uživatele
reika

Jak správně nastavit spořič monitoru

Nastavila jsem si spořič na monitoru (bubliny) a když se spustí, tak v pozadí je bílá plocha, ne tapeta monitoru. V náhledu to ale je… Jak to mám nastavit? Poraďte, prosím…

Zajímavá 0 před 1408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asi je třeba nastavit barvu pozadí na monitoru, nejlépe na černou. Jinak ten spořič by měl tapetu zcela nahradit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Předpokládám, že máš W10. Zrovna u bublin nejde nastavit. pozadí. Buď se s tím smíříš nebo použij jiný šetřič.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
reika

Hufnágl = ano, mám asi 14dní nový PC s win10, tak se učím, hledám, pátrám, vyzvídám… Ty bubliny se mi moc líbily, byla jsem na ně i zvyklá. Když to nejde, tak zkusím něco jiného… Díky.

Nevíte někdo o nějakém hezkém spořiči „akvárium nebo mořský svět“?

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Zkus se podívat do odkazu: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=al­pha.aquarium.hd­.livewallpaper&hl=cs

Nebo další možnost je, že si stáhneš do nové složky různé fotografie, podle svých představ a v nastavení šetřiče si je ze složky vložíš.

před 1407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Dej ten soubor *.scr někam a my se na to podíváme.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
reika

Nevím, kde ho hledat… ☹

před 1407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
reika

Kepler = na win7 jsem to měla tak, že ty bubliny mi „plavaly“ po mé tapetě na monitoru, byly průhledné a ta tapeta byla vidět. Teď mi bubliny plavou po bílé ploše.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tak to nevím, s takovým spořičem jsem se ještě nesetkal.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

viděl jsem několik spořičů, který nechali vše na ploše z počátku tak jak bylo a pak to začali různými způsoby likvidovat… Si představ třeba někoho neinformovaného jak 5 minut vejrá na diplomku, neví co dalšího tam napsat, a najednou se mu v té diplomce začnou dělat díry jak od brokovnice…

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nejsou tam nějaké možnosti nastavení spořiče?

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek