reika

Jak správně nastavit spořič monitoru

Nastavila jsem si spořič na monitoru (bubliny) a když se spustí, tak v pozadí je bílá plocha, ne tapeta monitoru. V náhledu to ale je… Jak to mám nastavit? Poraďte, prosím…

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi je třeba nastavit barvu pozadí na monitoru, nejlépe na černou. Jinak ten spořič by měl tapetu zcela nahradit.

Další odpovědi
Hufnágl

Předpokládám, že máš W10. Zrovna u bublin nejde nastavit. pozadí. Buď se s tím smíříš nebo použij jiný šetřič.

reika

Hufnágl = ano, mám asi 14dní nový PC s win10, tak se učím, hledám, pátrám, vyzvídám… Ty bubliny se mi moc líbily, byla jsem na ně i zvyklá. Když to nejde, tak zkusím něco jiného… Díky.

Nevíte někdo o nějakém hezkém spořiči „akvárium nebo mořský svět“?

Hufnágl

Zkus se podívat do odkazu: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=al­pha.aquarium.hd­.livewallpaper&hl=cs

Nebo další možnost je, že si stáhneš do nové složky různé fotografie, podle svých představ a v nastavení šetřiče si je ze složky vložíš.

Hlada

Dej ten soubor *.scr někam a my se na to podíváme.

reika

Nevím, kde ho hledat… ☹

reika

Kepler = na win7 jsem to měla tak, že ty bubliny mi „plavaly“ po mé tapetě na monitoru, byly průhledné a ta tapeta byla vidět. Teď mi bubliny plavou po bílé ploše.

Kepler

Tak to nevím, s takovým spořičem jsem se ještě nesetkal.

Dochy

viděl jsem několik spořičů, který nechali vše na ploše z počátku tak jak bylo a pak to začali různými způsoby likvidovat… Si představ třeba někoho neinformovaného jak 5 minut vejrá na diplomku, neví co dalšího tam napsat, a najednou se mu v té diplomce začnou dělat díry jak od brokovnice…

Kepler

Nejsou tam nějaké možnosti nastavení spořiče?