Avatar uživatele
NikolCen

Jak spravne cvicit?

Ahoj. Potrebuju poradit s cvicenim, nejlepe jak si spravne sestavit trenink(sestavit to cviceni). Cvicim doma a chci cvicit jen nohy+ bricho vzdy po treninku aspon 10 minut kardio, chci cvicit 4×tydne. Chci se zeptat jestli mam cvicit kazdy den jen jedno nebo mam cvicit jak ted cvicim zaroven bricho s nohama, vetsinou cvicim podle Pamely a chci cvicit nejak hodinu a pul. Budu moc rada za rady, protoze se v tom moc nevyznam. Nejlepe za sestaveni treninku. Diky

Zajímavá 0 před 827 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lotr2008

Ja bych se na cvičení vykašlal, uzivej si zivota, dokud to jde. Byt obezni neni ostuda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
_Bůh_

Bohužel netuším, co to je trening a jak se sestavuje. To je nějaký skandinávský nástroj na cvičení?

Podle mě bude stačit, když budeš zpočátku cvičit obecné cviky na celé tělo, to je pro začátečníky ideální trénink.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gus_Fring

Pokud budeš cvičit jen nohy a k tomu si přidávat zbytečně speciální dny na břicho anebo se na něj budeš soustředit více než na jiné partie, tak to nemá cenu. Doporučuji full body anebo CELOskupinové splity. Přečti si o tom něco na internetu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Já bych doporučil Pět Tibeťanů a jógu. U mně funguje výborně. Tedy vzhledem k věku cvičím jen některé cviky (mám 81+).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
NikolCen

Lotr2008
Ja nejsemjakoby tlusta ale chci nabrat svaly a proste mit hezkou postavu

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví