Kelt

Jak souvisí typ člověka s jeho znamením zvěrokruhu?

Typem člověka myslím sangvinik, melancholik, flegmatik a cholerik. Já jsem ve znamení Berana a jsem flegmatik a dcera, která je ve znamení Býka, začala ječet jako cholerik. Jsou čtyři roční období a nevím, zda bude souvislost mezi typem člověka a obdobím, kdy se narodili. Jaký na to máte názor, zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkaz.

Znamení

Beran – cholerická povaha
Býk – melancholicko-flegmatická
Blíženci – melancholický sangvinik
Panna – melancholicko-flegmatická

další v odkazu.

https://jajan­ka.estranky.cz/clan­ky/znameni.html

Moje datum narození a povaha podle znamení – pravdivost jen částečná.

Další odpovědi
Emefej

Nesouvisí to nijak. Znamení nic neznamenají, osobně to považuji ze nesmysl.

Kepler

Jsem toho názoru, že víc než datum narození, mají na povahu člověka vliv genetické predispozice a jeho výchova. Důležitá je výchova zejména v dětství, kdy človíček představuje pole neorané a nejvíc se utváří jeho charakter. Když jsem se podíval do odkazu annas, musím konstatovat, že na mně sedí ani ne polovina jmenovaných vlastností.

PepasAvalonu

Co jsem vypozoroval, tak celkem dost. Často to temperamentně i jinak sedí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.