zjentek

Jak soutěží pravák s levákem v páce?

Armwrestling.

Nejlepší odpověď
Kepler

Normálně. Pravák má větší sílu v pravé ruce, levák v levé. Pokud budou soutěžit pravýma rukama, ve výhodě bude pravák a pokud levýma, tak levák. Takže být rozhodčím, nechám je soutěžit dvakrát.

Další odpovědi
anonym

Leváci s leváky, praváci s praváky … oddělené soutěže 🙂 zřejmě by ale mohl existovat poměrně jednoduchý způsob, jak nechat v páce zasoutěžit i praváka přímo s levákem. Stačilo by nějaké jednoduché zařízení na principu páky, které by jim oběma umožnilo působit silou na stejnou stranu. Něco takového, ale ty měkké mozky z wrestlingu zatím ještě ani nenapadlo, takže bohužel 🙂