zzzzz

Jak smažu pamatování si emailů?

Mám Windows 7, používám Explorer. Když kliknu do okýnka na přihlášení k emailu, tak se mi tam nabídne spousta emailových adres, vlastně všechny, které kdy byly na tomto PC přihlášeny. Chci je odstranit a chci, aby si je to už nepamatovalo. Nejde o to, že by si to pamatovalo i heslo, ale pamatuje si to pouze ty adresy. Já je tam nechci. Jak to smažu?
Co se týká nastavení PC, tak jsem úplná blondýna, proto prosím o podrobný postup, ať ho i já pochopím.

Děkuji
Doplňuji:
Děkuji moc, funguje.

Nejlepší odpověď
cochee

Je to velmi jednoduché a neplatí to jen pro mailové adresy, ale pro všechna taková políčka, kde se něco vyplňuje a ten prohlížeč si to pro příště pamatuje. Klikneš do toho pole, objeví se ty adresy, najedeš myší na adresu a stiskneš Del. Opakuješ pro všechny adresy. A dá se to nastavit, aby si to odtěď už nepamatoval, ale tady ti to neřeknu přesně, protože máš novější verzi Exploreru než já – hledej v nastaveních Osobní informace a uprav to v položce Automatické dokončování.
Doplňuji:
mosoj: naopak, toto je čistě funkce prohlížeče – a na seznamu žádné „Pamatovat si na tomto počítači“ nenajdeš, je tam „přihlásit se trvale na tomto počítači,“ což je něco jiného – to znamená, že pokud se explicitně z účtu neodhlásíš, tak při příštím otevření seznamu jsi stále přihlášen.

Další odpovědi
mosoj

Nepíšeš to zásadní , jaký email používáš !!!!! S prohlížečem to moc společného nemá. Já sice používám klienta a s tímto zkušenosti nemám, ale pokud používáš email na Seznamu v první řadě bych odškrtl políčko " Pamatovat si na tomto počítači". Buď adresy zmizí nebo použiješ to smazání. Pak si už to pamatovat nebude.

Doplňuji:
Hvězdičku dávám za poděkování !!!!!