Avatar uživatele
zzzzz

Jak smažu pamatování si emailů?

Mám Windows 7, používám Explorer. Když kliknu do okýnka na přihlášení k emailu, tak se mi tam nabídne spousta emailových adres, vlastně všechny, které kdy byly na tomto PC přihlášeny. Chci je odstranit a chci, aby si je to už nepamatovalo. Nejde o to, že by si to pamatovalo i heslo, ale pamatuje si to pouze ty adresy. Já je tam nechci. Jak to smažu?
Co se týká nastavení PC, tak jsem úplná blondýna, proto prosím o podrobný postup, ať ho i já pochopím.

Děkuji
Doplňuji:
Děkuji moc, funguje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zzzzz

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, jepik, Illines, gagaga, marci1 před 3870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to velmi jednoduché a neplatí to jen pro mailové adresy, ale pro všechna taková políčka, kde se něco vyplňuje a ten prohlížeč si to pro příště pamatuje. Klikneš do toho pole, objeví se ty adresy, najedeš myší na adresu a stiskneš Del. Opakuješ pro všechny adresy. A dá se to nastavit, aby si to odtěď už nepamatoval, ale tady ti to neřeknu přesně, protože máš novější verzi Exploreru než já – hledej v nastaveních Osobní informace a uprav to v položce Automatické dokončování.
Doplňuji:
mosoj: naopak, toto je čistě funkce prohlížeče – a na seznamu žádné „Pamatovat si na tomto počítači“ nenajdeš, je tam „přihlásit se trvale na tomto počítači,“ což je něco jiného – to znamená, že pokud se explicitně z účtu neodhlásíš, tak při příštím otevření seznamu jsi stále přihlášen.

Upravil/a: cochee

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Alesh Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nepíšeš to zásadní , jaký email používáš !!!!! S prohlížečem to moc společného nemá. Já sice používám klienta a s tímto zkušenosti nemám, ale pokud používáš email na Seznamu v první řadě bych odškrtl políčko " Pamatovat si na tomto počítači". Buď adresy zmizí nebo použiješ to smazání. Pak si už to pamatovat nebude.

Doplňuji:
Hvězdičku dávám za poděkování !!!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek