opa

Jak odstranit ze seznamu adresu?

Odstranil jsem adresu z meilového adresář.Ale když píšu meil a kliknu si do políčka adresu pod začínajícím písmenkem,tak tam v tom seznamu mám pořád tu starou adresu co jsem UŽ z adresáře vyrušil.Jak ji z tohoto seznamu dostanu pryč????Děkuji.
Doplňuji:
Přečetl jsem si odpověd od rynek878.Všechno OK až na to že nevím jak se dopracovat ke kolonce"Zobrazit hesla"?????

Nejlepší odpověď
Hlada

Mělo by stačit smazat historii příkazem z prohlížeče nebo CCleanerem.

Další odpovědi
hanulka11

zde čti
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­62&q=Jak+odstra­nit+ze+seznamu+a­dresu&sa=Vyhle­dat#1747

arygnoc

všechno je dobře.

žádné heslo nemažte.