FlAsh_7

Jak smazat nabídky vyhledávání z chromu? (viz fotka v popisku)

Opět opakuji, je tak těžké si zapamatovat, že viz se píše bez tečky?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj FlAsh7, stiskni zároveň Ctrl+Shift+Delete a otevře se okno ,,Vymazat údaje o prohlížení" vyber ,,Rozšířená nastavení" a najdi ,,Automatické vyplňování formulářů" a označ. Nakonec stiskni ,,Vymazat data" a vymaže se vše, co jsi označil.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… v nastavení >>> nenabízet hesla a atd …

cochee

Nepišme v takovémto smyslu věty „v chromu.“ Chrom, psáno uprostřed věty malým písmenem, je chemický prvek. Webový prohlížeč se jmenuje Chrome. Tak, jako nepíšeme „ve fajrfoxu“ .