tazatel_Z

Jak sledovat slovenské TV archivy v ČR?

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit, jak se připojit do archivu slovenských televizí. Na Slovensku to lze bez problému, ale z ČR to možné není.
Pomůže změna IP? A jak to udělat co nejjednodušeji?
Zkoušel jsem se připojit přes slovenský anonymizer, ale neúspěšně.

Děkuji za rady,
Michal

Nejlepší odpověď
led

Tieto archívy vyžadujú slovenskú IP, anonymizer svojim presmerovávaním „vymýšľa“ IP, ktorá nie je v kóde slovenských IP.
Nie ste sám, tento problém mám i ja zo Slovenska na českých TV archívoch a i-vysielaní, vspoza hraníc ani jedným smerom to nemožno.
Doplňuji:
Na vašu otázku Jak sledovat tv archívy na Slovensku, je možno odpovedať.
Skúste použiť formu cezhraničnej spolupráce, požiadajte priateľa/ľku na Slovensku o stiahnutie konkrétneho videa z archívu a zaslanie na vašu adresu.
Ja to robím takto v Českom archíve.
Veď rozdelením na dva štáty priateľstvá nezanikli.

Další odpovědi
anonym

Dnešní geo lokační programy pomocí JavaScriptu které neoblbne ani anonymizer jsou velmi sofistikované.