Roman80

Jak sjednotit zabarvení hlasu v audio nahrávce?

Mám nahráno několik samostatných audio nahrávek. Všechny jsem nahrával sám (se stejným vybavením), ale na každé mám trochu jiné zabarvení hlasu. Chci je teď spojit dohromady a jde to poznat, že jsou nahrávány samostatně. Existuje prosím nějaká aplikace, ve které bych mohl tyto rozdíly „vyladit“, aby nahrávky zněly jakoby stejným hlasem?

Odpovědi
elkon

Použít kvalitní techniku. Ta udělá vše stejné vždy podle nastavení.

magorvkleci

Aplikací pro editaci audia je několik. Jenže je s tím dost práce, hlavně „learning curve“, tedy doba zácviku pro úplného nováčka, je dost dlouhá. Já používal Cubase nebo Audacity, ale je to už pár let a v odkaze budou asi modernější softy.

Nejvíc mi ale vyhovoval Sound Forge od Sony, ale tam myslím není bezplatná verze (dostal jsem ho zadarmo k Vaio notebooku, než mi odešel).

Zdroj: https://www.g2­.com/categori­es/audio-editing