Tobbynka

Jak si změnit svou vlastní proflovou fotku tady na odpovedi.cz?

Možná to není správná rubrika, ale chtěla bych se zeptat, jak si přidat svou fotku jako profilovou. Vím, že jde si tady vybrat jenom z uvedených (jsou to hlavy lidí), ale viděla jsem u některých, že mají normálně svoje fotky. Jak to udělat? Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

nejde musis to mit propojene s Facebookem …pak ano pokud se prihlasujes prez odpovedi.cz tak to nelze..
Doplňuji:
vice zde …http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zde%20vlo­zit%20svou%20fot­ku stacilo pouzit sedou listu …:D