dust8

Jak si žít jako král?

Nejlepší odpověď
Edison

Být velmi mocným!! A MOUDRÝM!!

Další odpovědi
Rokio

Stát se velmi bohatým.

marci1

Peter Dubaj napsal knihu s titulem: „Žij jako král, nebo breč a proklínej“. 🙂

Bobek 2

Nechat se zvolit a korunovat.

Ale normální, obyčejný král má s kralováním hlavně starosti.

https://www.id­nes.cz/hradec-kralove/zpravy/novy-kral-olasskych-romu.A140405_165­841_hradec-zpravy_kol

EKSOT123

Někde v bibli se píše, že „věcí Boží je věc ukrýt a věcí králů je věc objevit.“ Nejsou míněni jen skuteční králové, ale obyčejní lidé. Slovo král ale má v té větě své opodstatnění.

Drap

Nejsnadnější cest je oženit se s princeznou a tím vyženit půl království.

Kajoch

Možná by i stačilo,vsadit si Sportku,napsat čísla,která budou tažená a pustit se do toho:)