Verča1016

Jak si začít psát s klukem, který se mi líbí?

Líbí se mi jeden kluk, kterého znám z tanečních, ale bohužel jsem se s ním na tanečních nestihla nijak více sblížit. Začala jsem ho sledovat na instagramu a on mi sledování povolil, ale mě bohužel sledovat nezačal. Přidala jsem si ho i na Snapchatu a poslala mu jeden Snap. On sám holku nemá, ale chtěl by (to vím z Tellonymu). Je strašně milý a na tanečních mě jednou vyzval k tanci a chvíli jsme si povídali, ale pak se bohužel změnily páry a on tancoval zase s jinou holkou a já s jiným klukem. Myslíte, že mu mám napsat?

Odpovědi
Kelt

Poslouchej své srdce a ne rady těch, kteří neznají ani jednoho z vás.

Drap

Určitě napiš.

jsemjá

Já jsem kluk, takže ti poradím. Napiš mu. Jestli má třeba rád nějaký sport atd.