Avatar uživatele
rrihamirek1

Jak si vysvetlujete, ze 58 % obcanu, dle agentury Stem, NEVERI verejnopravni Ceske televizi? Jak je tohle mozne?

https://youtu­.be/y1oKyeSFO­GI?t=640

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kazatel před 650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co je na tom divného. Já také nevěřím, už několiktát jsem si ověřil, nebo ukázal čas, že většina je propaganda a obelhávání občanů. Spíše se mi zdá divné, že je jich jen 58%. Všichni ale víme, jak se takové průzkumy dělají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

ČT se nechová veřejnoprávně- nestranně a objektivně. Nadržuje vybraným politickým subjektům, které ovšem vyhovují pražské optice. Zbytek republiky zajímá a trápí úplně jiná témata než gender nebo uhlíková stopa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Já nevěřím agentuře Stem, že je to jenom 58%.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

To není tak špatné. Já osobně ČT sem tam jako zdroj využívám, ale ověřuje si i to na jiných webech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Každé médium sa riadi príkazmi svojich majiteľov, držiteľov licencií. To znamená aj verejnoprávne médium televízia a rozhlas, musí vysielať v zmysle „nariadení štátu“.
To znamená, že minimálne „58 % obcanu, dle agentury Stem, NEVERI“ vláde zákonodárnym orgánom a vláde ČR…
ale…
takéto ankety berte len! ako orientačné, nie smerodatné, pretože veľa záleží nielen od formulácie otázky, ale aj anketára a odpovedajúceho. Nie každý odpovie tak, ako skutočne zmýšľa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pospíšil

Pojem NEVĚŘÍ neznamená, že ČT lže.
České veřejnoprávní sdělovací prostředky soustavně směšují zpravodajství a publicistiku. O tom by v ČT mohl vypovídat už sám název „redakce zpravodajské publicistiky“.
Když to občas přeženou nad práh citlivosti větší části diváků, tak to holt vypadá jako cílevědomá propaganda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ja na televizi nemam cas a ctu jen Blesk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rrihamirek1

Ja taky neverim. Ale ptam se, jak je mozne, ze televize, za kterou si platime, vysila manipulace a propagandu. O Babisovi byly plne zpravy od rana do vecera. O petidemolici a organizovanem zlocinu STAN je toho pramalo!

Avatar uživatele
Drap

Stále u nás platí: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej

Avatar uživatele
led

rrihamirek1, dokonca ani o vašom obľúbencovi veľa neinformuje.

Avatar uživatele
rrihamirek1

Protoze pan Okamura nedela rozhovory s podvodnymi porady.

Nový příspěvek