rrihamirek1

Jak si vysvetlujete, ze 58 % obcanu, dle agentury Stem, NEVERI verejnopravni Ceske televizi? Jak je tohle mozne?

https://youtu­.be/y1oKyeSFO­GI?t=640

Nejlepší odpověď
Drap

Co je na tom divného. Já také nevěřím, už několiktát jsem si ověřil, nebo ukázal čas, že většina je propaganda a obelhávání občanů. Spíše se mi zdá divné, že je jich jen 58%. Všichni ale víme, jak se takové průzkumy dělají.

Další odpovědi
Ametyst

ČT se nechová veřejnoprávně- nestranně a objektivně. Nadržuje vybraným politickým subjektům, které ovšem vyhovují pražské optice. Zbytek republiky zajímá a trápí úplně jiná témata než gender nebo uhlíková stopa.

dubraro

Já nevěřím agentuře Stem, že je to jenom 58%.

Dvorní šašek

To není tak špatné. Já osobně ČT sem tam jako zdroj využívám, ale ověřuje si i to na jiných webech.

led

Každé médium sa riadi príkazmi svojich majiteľov, držiteľov licencií. To znamená aj verejnoprávne médium televízia a rozhlas, musí vysielať v zmysle „nariadení štátu“.
To znamená, že minimálne „58 % obcanu, dle agentury Stem, NEVERI“ vláde zákonodárnym orgánom a vláde ČR…
ale…
takéto ankety berte len! ako orientačné, nie smerodatné, pretože veľa záleží nielen od formulácie otázky, ale aj anketára a odpovedajúceho. Nie každý odpovie tak, ako skutočne zmýšľa.

Pospíšil

Pojem NEVĚŘÍ neznamená, že ČT lže.
České veřejnoprávní sdělovací prostředky soustavně směšují zpravodajství a publicistiku. O tom by v ČT mohl vypovídat už sám název „redakce zpravodajské publicistiky“.
Když to občas přeženou nad práh citlivosti větší části diváků, tak to holt vypadá jako cílevědomá propaganda.

VaclavZeman

Ja na televizi nemam cas a ctu jen Blesk.

rrihamirek1

Ja taky neverim. Ale ptam se, jak je mozne, ze televize, za kterou si platime, vysila manipulace a propagandu. O Babisovi byly plne zpravy od rana do vecera. O petidemolici a organizovanem zlocinu STAN je toho pramalo!

Drap

Stále u nás platí: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej

led

rrihamirek1, dokonca ani o vašom obľúbencovi veľa neinformuje.

rrihamirek1

Protoze pan Okamura nedela rozhovory s podvodnymi porady.