plebs

Jak si vysvětlit vyšetřování a žalobu na starostu Novotného když předpověděl pravdu?

Po začátku války uvedl na svém blogu – Palestince je třeba vybombardovat?
K dnešnímu dni bylo provedeno 31000 náletů a bombardování 2 mil. města Gaza. Zatím je zabito 10 tisíc teroristů, 11 tisíc žen a 8 tisíc dětí rovněž 70 tisíc zraněných. Město Gaza musí být srovnáno se zemí.
ČR a většina obyvatel politiků i ochránců lidských práv je na straně Izraele a jeho speciální akci a bombardování.
Naopak Brazilský president Lulu da Silva má názor. To co se děje v Pásmu Gazy není válka ale genocida. Rovněž Jihoafrická republika podala na Izrael žalobu. Nemohu se v tom orientovat, zda president Lulu a Jihoafrická republika jsou dezoláti, nebo nesouhlasí se zabíjením dětí kteří nemají s Hamásem nic společného.
Zdroj. ČTK a Hospodářské noviny

Odpovědi
zjentek

Přestože ty události zřejmě reálně probíhají jak popisuješ a je to smutné, nic to nemění na skutečnosti jaký že to dezolát je právě tento Novotný, mám názor tady toho bobíka já potkat dříve na pískovišti někde mezi bábovičkami tak ho myslím vybombarduju natotata!